Dotarło do nas wiele sygnałów, że instrukcja do gry jest źle napisana. Trzeba przyznać, nie jest ona najlepszą stroną gry. Dlatego publikujemy nową, rozszerzoną wersję instrukcji, wzbogaconą o większą liczbę rysunków i przykładów. Można ją znaleźć pod TYM linkiem.

Dołączamy również opis przykładowej jednej tury gry, który krok po kroku przeprowadzi Was przez wszystkie fazy. Kliknij by zobaczyć!

Mamy nadzieję, że po tych poprawkach zrozumienie zasad Łódzkiej Dintojry nie będzie stanowiło problemu!

instrukcje

0
November 30, 2012 // Uncategorized

Łódzka Dintojra to pierwsza próba zmierzania się z takim tematem. Wiemy, że nasza gra nie jest doskonała. Dlatego prosimy wszystkich, którzy w nią grali o podzielenie się z nami swoimi uwagami, pytaniami bądź wątpliwościami dotyczącymi gry. By to zrobić wystarczy wypełnić formularz. Jeśli wpiszecie swój mail postaramy się wyjaśnić wam wszystko to, z czym macie problem. Dziękujemy!

Dintojra na Porcie Gier

0
November 30, 2012 // Uncategorized

Dintojra na Łódzkim Porcie GierW poprzedni weekend odbył się Łódzki Port Gier. Drugiego dnia, gościnnie pojawiła się na nim również nasza gra! Każdy mógł poznać zasady, spróbować swoich sił w walce o dominację na łódzkich ulicach, a w przypadku wygranej również otrzymać egzemplarz gry. Mamy nadzieję, że Dintojra zagości na tej imprezie już na stałe!

Jak zdobyć Dintojrę?

0
November 28, 2012 // Uncategorized

Dintojry nie będzie można kupić w sklepach. Ale to nie znaczy, że nie będzie dostępna innymi kanałami! Po pierwsze będzie można ją wygrać w licznych konkursach organizowanych prze nas i zaprzyjaźnione z nami instytucje. Pierwszy z nich już rozpoczyna się już dziś! Związany jest z ulicami pojawiającymi się w naszej grze. Jeśli jesteś zainteresowany przejdź do podstrony konkursowej.
Po drugie będą dodawane jako bezpłatny dodatek do zakupów w sklepach Pamiątki z Łodzi oraz Pociąg do Łodzi.
W tym tygodniu prezentujemy również ostatnią partię postaci, występujących w Łódzkiej Dintojrze. Na koniec zostawiliśmy sobie Służby Mundurowe. Jest wśród nich wiele ciekawych osobistości, o których dziś już niewiele się mówi, a w swoim czasie byli niezwykle wpływowymi i szanowanymi personami.

Premiera

0
November 28, 2012 // Uncategorized

17. listopada odbyła się premiera naszej łódzkiej gry karcianej – Łódzka Dintojra. Jak wspominaliśmy miała ona miejsce w Widzewskiej Manufakturze – nieczynnej fabryce będącej niegdyś źródłem finansowej potęgi rodziny Konów. Premierze towarzyszyła gra miejska, w której gracze oraz aktorzy Teatru Nowego wcielali się w członków jednej ze stron występujących w grze. Walka była zacięta. Zwycięzcy otrzymali talony na zakupy w sklepie Pan Tu Nie Stał, bilety do Teatru Nowego na sztukę Kokolobolo oraz gry planszowe. Oczywiście wszyscy uczestnicy otrzymali również egzemplarze Łódzkiej Dintojry. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej spójrz TUTAJ.

Jest!

0
November 17, 2012 // Uncategorized

Przyjechała w piątek rano. Prosto z drukarni. Jeszcze cieplutka – Łódzka Dintojra! Oto pierwszy odpakowany egzemplarz. Mamy nadzieję, że się wam spodoba! Do gry przydadzą się wam również zdarzenia losowe w wersji audio. Można odsłuchać je na stronie (TU) lub ściągnąć (TU) i odtwarzać z płyty, komputera lub  odtwarzacza mp3. Są one dostępne w zakładce Łódzka Dintojra.

Dintojra w drodze

0
November 13, 2012 // Uncategorized

Z przyjemnością informujemy, że dziś z naszej drukarni wyruszyła do nas partia świeżo wydrukowanych zestawów Dintojry! Nasza przesyłka powinna dotrzeć do nas w czwartek w godzinach przedpołudniowych. Oczywiście obwieścimy to wszem i wobec, a także pokażemy wam, jak spisał się wykonawca: firma Trefl s.a.
Zanim jednak to nastąpi możecie rzucić okiem na kolejną odsłonę postaci, które występują w naszej grze. Tym razem jest to zbieranina różnych Polskich Przestępców.

Data premiery

0
November 6, 2012 // Uncategorized

Możemy oficjalnie podać datę premiery naszej gry! Będzie to 17 listopada 2012. Odbędzie się ona w Widzewskiej Manufakturze (Piłsudskiego 135). Towarzyszyć jej będzie gra miejska, odbywająca się w przestrzeni fabrycznej dawnej WiMy. Do gry należy zgłaszać się pojedynczo. Więcej informacji znajdziesz w zakładce poświęconej grze miejskiej.

Postacie Specjalne

0
November 5, 2012 // Uncategorized

W tym tygodniu prezentujem kolejne postacie występujące w grze. Nie będą to jednak członkowie kolejnej frakcji, a występujące w grze Postacie Specjalne. Są to różne, sławne osoby związane z miastem, które będzie można włączać do swojej talii.

Dintojra w druku

0
October 30, 2012 // Uncategorized

Wszystkie elementy gry zostały wysłane do drukarni. Z niecierpliwością oczekujemy materializacji wyników naszej wielomiesięcznej pracy. Produkcją zestawów gry zajmuje się Trefl – jedna z największych w Europie drukarni kart, puzzli i gier planszowych.
Kontynuujemy również prezentację postaci występujących w Dintojrze wraz z ich ilustracjami. W tym tygodniu Gang Ślepego Maksa – legendy łódzkiego półświatka przestępczego. Niestety nie wszystkie rysunki znajdujące się na kartach prezentują prawdziwy wygląd bohaterów. Wiele z nich z powodów braku oryginalnych zdjęć jest raczej wizją artystyczną naszych wspaniałych ilustratorów. Miłego oglądania!